Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Dame 5L met kurk, horizontale buis en dop
6,41 €
6,41 EUR/st.
Onbreekbare suikermeter met proefbuis, meetbereik: -5-35°Blg
6,48 € 3,95 €
3,95 EUR/st.
Mijn hobby: het maken van huisgemaakte wijn - Russische versie
1,41 € 0,91 €
0,91 EUR/st.
Mijn hobby: het maken van zelfgemaakte wijn - Engelse versie
1,63 € 1,04 €
1,04 EUR/st.
Saturator voor water en dranken + 10 patronen
41,70 €
41,70 EUR/st.
Set voor het aftappen van wijn met handvat en klem
5,00 €
5,00 EUR/st.
Ciderkit 20 L
32,19 €
32,19 EUR/st.
Cidergist Ciderini Sweet, 5 g
1,88 €
376,00 EUR/kg
Cidergist Ciderini Strong, 5 g
1,17 €
234,00 EUR/kg
Onbreekbare suikermeter met maatcilinder, meetbereik: -5-35°Blg
3,95 €
Professioneel pakket - wijn
51,70 € 48,78 €
48,78 EUR/st.
Fles BELISSIMO 250 ml, met natuurkurk, 1 stuk.
1,17 EUR/st.
Basispakket - wijn
26,83 €
26,83 EUR/st.
Bierfles 500 ml - verpakking 8 stuks
3,60 €
0,45 EUR/st.
Bierfles 0,5 L - verpakking van 8 stuks
3,60 € 3,41 €
0,43 EUR/st.