Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Twee-armige kroonkurkapparaat 'Greta'
16,83 €
16,83 EUR/st.
Tafel kroonkurkapparaat "2000" met blokkeersysteem
49,02 €
49,02 EUR/st.
Bierfles 500 ml - verpakking 8 stuks
3,60 €
0,45 EUR/st.
MicroBrouwerij "1"
73,90 €
73,90 EUR/st.
MicroBrouwerij ECO 2
51,22 €
51,22 EUR/st.
Doppen fi 26 mm - 100 stuks
3,12 €
0,03 EUR/st.
Refractometer voor bier
21,22 €
21,22 EUR/st.
Set voor het aftappen van wijn en bier met terugslagklep
5,27 €
5,27 EUR/st.
Sterk geroosterde eiken vlokken voor de aromatisering van alcoholen (whisky, bourbon, brandy, cognac, bier), 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
Coopers concentraat voor het brouwen van Ginger Beer, 0,5 kg
13,17 €
Dame 5L met kurk, horizontale buis en dop
6,41 €
6,41 EUR/st.
Zwaartekrachtventiel voor kraan
3,60 EUR/st.
Bierfles 0,5 L - verpakking van 8 stuks
3,60 € 3,41 €
0,43 EUR/st.
Plastic roerstaaf 48 cm
3,41 €
3,41 EUR/st.
Bezinkselreductor
1,10 €
1,10 EUR/st.