Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Geribbelde vacuümfolie – buisfolie voor vacumeermachines, 28x600cm
5,51 €
0,92 EUR/m
Pot TO 106 ml Amfora met gekleurd deksel fi 53 - 8 stuks
6,60 € 4,53 €
0,57 EUR/st.
Pot TO 720 ml met gekleurd deksel fi 82/6 - 6 stuks
3,70 €
0,62 EUR/st.
Pot TO 425ml met opdruk 'Huisgemaakte lekkernij' en zwarte deksel fi 82 - 3 stuks
4,41 € 3,24 €
1,08 EUR/st.
Het geheim van opa Feliks voor pekelen - kruiden- en specerijenmix, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Kruiden- en specerijenmix voor boerenworst, 500g
Bacterieculturen voor kefir en zure melk, 5g
4,85 €
4,85 EUR/st.
Mandfles Dama 5 L PET, met schroefdop en handgreep
2,36 €
2,36 EUR/st.
Heupfles 200 ml met schroefdop en opdruk “Cytrynówka” – ontwerp 2
1,02 €
1,02 EUR/st.
Słoikówka - kruiden- en specerijenmix, 500 g
Pot voor likeuren 5L en deksel met handvat
5,31 € 4,46 €
4,46 EUR/st.
Tynktura-fles 500 ml met opdruk ‘Cytrynówka’ en schroefdop
1,88 €
1,88 EUR/st.
Klubowa-fles 500 ml met gouden schroefdop, set van 6 stuks.
5,41 €
0,90 EUR/st.
Klasztorna-fles 500 ml met schroefdop en opdruk 'Fruit', motief 1
1,63 €
1,63 EUR/st.
Partyset - Vypito Munt en limoen
11,61 €
11,61 EUR/st.