Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Ballon 15 L met handvat en kraantje
18,29 €
18,29 EUR/st.
Wijnballon 15 L met brede hals in plastic mand
31,46 € 28,78 €
28,78 EUR/st.
Lichte, onbreekbare wijnballon met handvat, 15 L
16,33 € 15,12 €
15,12 EUR/st.
Lichte, onbreekbare wijnballon met draagriemen, 15 L
18,04 €
18,04 EUR/st.
Tuinband met klittenband, groen, 15 mm x 5 m
3,94 € 2,78 €
2,78 EUR/st.
Kurk / kap voor ballonnen met smalle hals fi57mm
0,95 €
0,95 EUR/st.
Gist + voedingsstof - rode wijnen
1,75 € 1,51 €
1,51 EUR/st.
Easy Wijnset – eenvoudige manier voor huisgemaakte wijn
20,00 €
20,00 EUR/st.
Automatisch bewateringssysteem voor potplanten
26,83 €
26,83 EUR/st.
Distilleergist Turbo Grom 24h
4,61 €
25,61 EUR/kg
Wijnmakerijgist Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Set voor het aftappen van wijn en bier met terugslagklep
5,27 €
5,27 EUR/st.
Getrocknete hefe für honigweine Enovini Honig 10g
2,05 €
205,00 EUR/kg
Cidergist Ciderini Sweet, 5 g
1,88 €
376,00 EUR/kg
Distilleergist Turbo Grom 5-7 dagen 100L
6,31 €
18,56 EUR/kg