Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Aroma Plus distilleerapparaat voor keukenrobot
90,98 €
90,98 EUR/st.
Essence met eikenhoutsmaak, met natuurlijk aroma en extract - 40 ml voor 4 L
3,41 €
3,41 EUR/st.
Aromatic Bayanus Multicomplex startpakket voor wijn, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Modulaire distilleerder voor aromatisering van distillaten 30 L - zonder verwarmingselement
195,12 € 157,56 €
157,56 EUR/st.
Module voor distilleerapparaat voor het aromatiseren van distillaat
37,31 €
37,31 EUR/st.
Koffie-essence met natuurlijke aroma's voor 4 L - 40 ml
3,19 €
3,19 EUR/st.
Frambozenessence met natuurlijk aroma voor 4 L - 40 ml
79,75 EUR/l
Citroen-essence met natuurlijke aroma's voor 4 L - 40 ml
Essence met citroensmaak met natuurlijke aroma voor 10 L - 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Essentie met zwarte bessensmaak met natuurlijke aroma voor 4 L - 40 ml
Natuurlijke eiken vlokken voor het aromatiseren van alcohol (whisky, witte wijn), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/st.
Sterk geroosterde eiken vlokken voor de aromatisering van alcoholen (whisky, bourbon, brandy, cognac, bier), 50 g
44,40 EUR/kg
Essence met perensmaak, met natuurlijk aroma, 2,5L
132,68 €
53,07 EUR/l
Essence met Kersensmaak voor 4 L - 40 ml
Franse eikenblokjes, sterk getoast, gearomatiseerd – Whisky, 20 g
170,50 EUR/kg