Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Zelfklevende etiketten 60 x 90 mm voor flessen, potten, cadeaus floristisch ontwerp - 20 stuks
2,63 € 2,05 €
0,10 EUR/st.
Flesje 50 ml met dop - 10 stuks
6,92 €
0,69 EUR/st.
Pizzasteen met handvat en mesje, van cordieriet, rond 33 cm
8,53 € 6,80 €
6,80 EUR/st.
Flessendop fi 28/18 - goud - 100 stuks
10,24 €
Schroefdop voor flessen fi28/38, zwart, 8 stuks.
2,36 €
0,29 EUR/st.
Flessendop fi 28/18 - goud - 8 stuks
1,76 €
0,22 EUR/st.
Schroefdop voor flessen fi 28/18 mm - zwart, 8 stuks.
Ciderkit 20 L
32,19 €
32,19 EUR/st.
Weerstation RCC – elektronisch, draadloos, verlichte sensor, zwart
24,39 €
24,39 EUR/st.
Weerstation RCC, DCF – elektronisch, draadloos, verlichte sensor, wit
28,53 € 24,88 €
24,88 EUR/st.
Ronde pizzasteen, gemaakt van cordieriet, diameter 33 cm
7,56 €
7,56 EUR/st.
Heupfles 200 ml met schroefdop, opdruk ‘Aapje’, 1 stuk
1,02 €
1,02 EUR/st.
RCC Weerstation – elektronisch, verlicht, draadloos, sensor, zwart
31,95 € 22,92 €
22,92 EUR/st.
Rechthoekige granieten pizzasteen 37 x 35 cm
20,48 €
20,48 EUR/st.
Kaasmakersset
14,14 € 12,44 €
12,44 EUR/st.