Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Reflecterende vogelafschrikhanger - uil met belletjes
2,78 €
2,78 EUR/st.
Spikes tegen vogels, op plastic strip, 10 stuks
21,95 €
2,19 EUR/st.
Spikes voor vogels, op metalen strip, 10 stuks
21,46 €
2,15 EUR/st.
Decoratieve vogelafschrikkende strips met spikes, wit - van kunststof, 6 stuks
10,24 €
1,71 EUR/st.
Distilleerthermometer hawkSTILL Wi-Fi met functie voor het in- en uitschakelen van het verwarmingselement
112,68 €
112,68 EUR/st.
Bacterieculturen voor kefir en zure melk, 5g
4,85 €
4,85 EUR/st.
Alco-crystal - middel ter verbetering van de kwaliteiten van alcohol
2,12 €
302,86 EUR/kg
Hartvormige kaasvorm voor 100 g
0,56 €
0,56 EUR/st.
Zelfklevende labels ontwerp fruit 85/45 mm - 20 stuks.
2,51 € 2,22 €
0,11 EUR/st.
Mijn hobby: het maken van zelfgemaakte wijn - Engelse versie
1,63 € 1,04 €
1,04 EUR/st.
Mijn hobby: het maken van huisgemaakte wijn - Russische versie
1,41 € 0,91 €
0,91 EUR/st.
Ronde kaasmaakvorm Ø 13 x 7 cm voor 500 g
2,26 € 1,83 €
1,83 EUR/st.
OXI Turbo - natriumpercarbonaat - 400 g
6,39 €
15,97 EUR/kg