Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Pot 212ml fi66/4 met zwart deksel 6 stuks
3,77 € 3,04 €
0,51 EUR/st.
Turbo Gist X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Natuurlijke kurk kegelvormig fi16/21mm - geagglomereerd - 100st.
19,26 € 18,29 €
0,18 EUR/st.
Kurk van kurk 21/16 mm 50 stuks
10,85 € 10,24 €
0,20 EUR/st.
Turbo gist X-Pure 21,3%, 100L
6,31 €
17,53 EUR/kg
Kurk van kurk 21/16 mm 20 stuks
4,70 € 4,46 €
0,22 EUR/st.
Distilleergist Turbo Torpedo 72u 21% - 120 g
3,22 €
26,83 EUR/kg
Turbo-gist X-Pure 21,3% 48 uur, 25 L
23,85 EUR/kg
Kurk van kurk 21/16 mm 10 stuks
2,60 € 2,51 €
0,25 EUR/st.
Bayanus-gist + voedingsstof - Universeel - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/st.
Grijze katoenen slagerstouw (240°C) 210 m
6,02 €
0,03 EUR/m
Twist-off pot 212 ml, fi 66 - 12 stuks
5,99 € 4,61 €
0,38 EUR/st.
Kogelkraan voor opvangbakken - 1/2" - 1 stuk
2,92 € 2,61 €
2,61 EUR/st.
Keukenthermometer met afbeelding (0°C tot +120°C) 21,0cm
5,34 €
5,34 EUR/st.
Kaasmakerijvorm voor koryciński kaas Ø 21/11 x 8,5 cm voor 2 kg
6,04 € 3,95 €
3,95 EUR/st.