Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Pot 10 L met plastic deksel
11,92 € 8,53 €
8,53 EUR/st.
Steengoed - 10l pot voor fermentatie met waterafdichting en deksel
63,41 €
63,41 EUR/st.
Fermentatievat 10L - wit, met handgrepen
6,58 € 5,83 €
5,83 EUR/st.
Wijnballon 10 L met brede hals in plastic mand
24,87 € 23,41 €
23,41 EUR/st.
Ballon 10 L met handvat en kraantje
16,58 €
16,58 EUR/st.
Kaliumdisulfiet 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Multifunctionele pot met kraantje 10L
8,43 € 7,56 €
7,56 EUR/st.
Universele pot 10 L
10,61 €
10,61 EUR/st.
Smaakessence Tennessee whiskey voor 10 L - 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l
Whisky-essence voor 10 L, 100 ml
8,19 €
81,90 EUR/l
Essentie met kersensmaak voor 10 L - 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Kweepeer-essence voor 10 L - 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l
Voedselemmer met deksel 10 L - groentjes
5,26 € 4,49 €
4,49 EUR/st.
Klarowin - klaringsmiddel 10 g
0,68 €
68,00 EUR/kg
Fermentatiezak - voor een vat van 10L - 5 stuks
1,92 €
0,38 EUR/st.