Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Natuurlijke vloeibare stremsel voor kaas 50 ml
4,70 €
94,00 EUR/l
Microbiologisch stremsel voor kaas strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Vervangende pakkingen voor sealers 320620 en 320623
3,31 €
1,66 EUR/st.
Vervangende pakkingen voor vacuümsealer 320624
Vierkante kaasmakerijvorm 11 x 11 x 8,5 cm voor 500 g
3,68 €
3,68 EUR/st.
Kaasmat, 25x25 cm
3,58 € 2,78 €
2,78 EUR/st.
Vleeswaren net met afmetingen 18 cm x 3 m, met thermische weerstand tot 220°C
4,70 € 3,95 €
1,32 EUR/m
Kaasmakerset - jonge kaasmaker
14,14 € 12,44 €
12,44 EUR/st.
Kaasmakersset
Mijn hobby: Zelf kaas maken - boek (in het Pools)
7,68 €
7,68 EUR/st.
Rookhaken - S-vorm, gescherpt 4 mm x 150 mm, 15 st.
13,90 € 13,17 €
2,63 EUR/st.
Rookhaken - S, geslepen 3 mm x 150 mm, 15 stuks
8,94 € 8,66 €
0,58 EUR/st.
Rookhaken - S-vormig, geslepen, 4 mm x 150 mm, 5 st.
5,26 € 4,70 €
0,94 EUR/st.
Rookhaken - S, 45° afgeslepen, 5 mm x 150 mm, 5 st.
5,53 € 4,41 €
0,88 EUR/st.
Rookhaken - S, geslepen, 4mm x 100mm, 5 stuks
4,46 € 4,22 €
0,84 EUR/st.