Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Meerlagige kiemtoren Niezłe Ziółko met radijszaad
9,44 €
9,44 EUR/st.
Frukta-Gel - Pectine voor jam en confituren, 30 stuks
29,75 €
0,99 EUR/st.
Frukta-Gel - Pectine voor jam en confituren, 15 stuks
15,12 €
1,01 EUR/st.
Vermiculiet voor kamerplanten en tuinieren, 2 L
2,85 €
1,43 EUR/l
Frukta-Gel - pectine voor jam en confituur, 30 g
1,10 €
36,67 EUR/kg
Keramiek voor potplanten, tuinieren en bossen in glas, 4-10 mm, 2L
2,36 €
2,36 EUR/st.
Kiemgroentetoren Groene Kuif met radijszaad
3,49 €
3,49 EUR/st.
Ronde Romeinse pot 4L
27,56 €
27,56 EUR/st.
Ijs- en sorbetmachine
73,65 € 56,58 €
56,58 EUR/st.
Yoghurtmaker met thermostaat, 9 potjes, 1,6 L
56,33 € 46,83 €
46,83 EUR/st.
Huisgemaakte kruidenmix voor kabanosy, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Voor boerenworst, 20g
1,66 €
83,00 EUR/kg
31,70 €
31,70 EUR/st.
Multifunctionele pan met mandje en hamkoker
36,82 € 33,41 €
33,41 EUR/st.
Papieren potten 4,5 x 5 x 4,5, set van 5 stuks.
5,51 € 4,95 €