Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Bordeaux wijngist, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Fles Gallone 1L zonder vlechtwerk, met dop
2,90 €
2,90 EUR/st.
Geëmailleerde gietijzeren pot - bordeaux, 5,8L
54,14 €
54,14 EUR/st.
Geëmailleerde gietijzeren pot - bordeaux, 4 L
39,51 €
39,51 EUR/st.
Deksel fi 100 bordeaux - 10 stuks
3,43 € 2,63 €
0,26 EUR/st.
Deksel fi 66 bordeaux - 10 stuks
1,09 € 0,68 €
0,07 EUR/st.
Witte fles voor wijn 0,75 L - verpakking van 8 stuks
6,44 €
0,81 EUR/st.
Geëmailleerde gietijzeren braadpan - ecru, 5,8 L
Geëmailleerde gietijzeren pot - salie, 5,8L
Geëmailleerde gietijzeren pot - salie, 4L
Grijper voor potten
3,68 €
3,68 EUR/st.
Geëmailleerde gietijzeren pan - ecru, 4 L
Multimeter voor meting van suikerconcentratie en potentieel alcoholgehalte
6,04 €
6,04 EUR/st.
Deksel fi 66/4 stippen mix - 10 stuks.
1,24 € 0,71 €
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.