Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Actieve kokosnootkool voor planten 0,9 L
4,85 €
4,85 EUR/st.
Fermentatiegeurverwijderaar + stille fermentatiepijp + actieve kokosnootkool 200 g
5,80 €
5,80 EUR/st.
Kokos actieve kool 1 kg x 10 - set
64,14 €
6,41 EUR/kg
Kokos actieve kool 1 kg x 4 - set
26,83 €
6,71 EUR/kg
Kokos actieve kool 1 kg x 2 - set
13,41 €
Kokosnoot actieve kool 0,46 kg
4,83 €
10,50 EUR/kg
Kokos actieve kool 0,86 kg
7,68 €
8,93 EUR/kg
Redukwas® Active voor mosten - zuurteregelaar, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
Glazen filtratiekolom in set met alcoholmeter, siliconenslang en kokosnootkool
28,53 €
28,53 EUR/st.
Premium filtratiekolom van roestvrij staal, inclusief accessoires en actieve kool
51,22 €
51,22 EUR/st.
Filterkolom van roestvrij staal, hangend, inclusief accessoires en actieve kool
44,39 €
44,39 EUR/st.
Fermentatiegeurverwijderaar met Maxi-pijp en koolstof
5,27 €
5,27 EUR/st.
Kokos actieve kool 1 kg
7,17 €
7,17 EUR/kg
Actieve steenkool mineraal 0,86 kg
7,05 €
8,20 EUR/kg
Activated Duo Carbon - mix van actieve kool van steenkool (mineraal) en kokos, 1 kg, voor 60 L
5,61 €
5,61 EUR/kg