Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Ijs- en sorbetmachine
73,65 € 56,58 €
56,58 EUR/st.
Glazen vat 3 L, met brede tuit, kurk, standaard en kraantje
15,36 €
15,36 EUR/st.
Glazen vat 5 L, met brede vulopening, kurk, standaard en kraantje
24,63 €
24,63 EUR/st.
Yoghurtmaker met thermostaat, 9 potjes, 1,6 L
56,33 € 46,83 €
46,83 EUR/st.
Feestset - Vypito Passievrucht en Perzik
11,61 €
11,61 EUR/st.
Bourbon gearomatiseerde essence 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
VYPITO 12%, zakje voor 18 drankjes - Chillout licht fruitig, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
VYPITO 12%, zakje voor 18 drankjes - Energiedrank, 126 g
3,34 EUR/st.
VYPITO 12%, zakje voor 18 drankjes - Citroen & limoen, 126 g
Gold Essence met Jamaica Rum smaak voor 4 L, 40 ml
VSYPTO met perensmaak, 9 g
0,78 €
86,67 EUR/kg
VSYPTO met mangosmaak, 3 g
0,44 €
146,67 EUR/kg
Mijn hobby: het maken van zelfgemaakte wijn - Engelse versie
1,63 € 1,04 €
1,04 EUR/st.
Roestvrijstalen injectiespuit 60 ml + 2 naalden
15,12 €
15,12 EUR/st.
Collagendarm voor worst Ø 65 mm – 4 m
4,99 € 4,73 €
1,18 EUR/m