Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Wijngist Bourgogne zonder vermenigvuldiging, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Zelfklevende labels ontwerp fruit 85/45 mm - 20 stuks.
2,51 € 2,22 €
0,11 EUR/st.
Zelfklevende labels folk patroon 85/55 mm - 20 stuks
2,63 € 2,39 €
0,12 EUR/st.
Natuurlijke eiken vlokken (ongebrand), 20g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Brouwersthermometer (0°C tot +100°C) 31,5cm
7,68 €
7,68 EUR/st.
Dame Jeug 3 L, met metalen schroefdop fi 43 mm en handvat
5,83 €
5,83 EUR/st.
Meting van schijnbaar extract
2,92 €
2,92 EUR/st.
Zelfklevende etiketten voor kruiden, rond, zwart - 30 stuks
1,53 €
0,05 EUR/st.
Bourbon gearomatiseerde essence 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Pot TO 5 L en kunststof deksel fi 100, met handvat
4,46 €
4,46 EUR/st.
Twist-off pot 4 L en kunststof deksel fi 100 met handvat
3,90 €
3,90 EUR/st.
Twist-off pot 3 L en kunststof deksel fi 100, met handvat
3,07 €
3,07 EUR/st.
HawkStill Distilleerapparaat "Koude Vingers" 60 L, met kolom fi 60,3mm
365,61 €
365,61 EUR/st.
Pot TO 4 L, tang en kunststof deksel fi 100, met handvat
4,70 € 4,68 €
4,68 EUR/st.
Twist-off pot 3 L, tang en kunststof deksel fi 100, met handvat
3,72 € 3,70 €
3,70 EUR/st.