Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Kaasmakerij was, 150 g
3,41 €
22,73 EUR/kg
Set voor het aftappen van wijn en bier met terugslagklep
5,27 €
5,27 EUR/st.
Slang voor het aftappen van wijn met klem
4,73 €
4,73 EUR/st.
Automatisch bewateringssysteem voor potplanten
26,83 €
26,83 EUR/st.
Onbreekbare, multifunctionele pot voor fermentatie, 5 L
5,21 € 5,14 €
5,14 EUR/st.
Ronde kaasmaakvorm Ø 13 x 7 cm voor 500 g
2,26 € 1,83 €
1,83 EUR/st.
Onbreekbare, multifunctionele pot voor inmaken + tang, 5L
5,00 €
5,00 EUR/st.
Onbreekbare pot voor inmaken, 3 L
4,97 € 4,80 €
4,80 EUR/st.
Elektronische thermometer en hygrometer voor terrarium (0°C tot +50°C) 5 cm
6,58 € 6,39 €
6,39 EUR/st.
Ontpitter voor kersen en zoete kersen (in folie)
6,49 €
6,49 EUR/st.
Thermometer voor conserven (0°C tot +100°C) 22cm
3,41 EUR/st.
Schroefdeksel voor vaten met klemring 60 en 85 L, Ø 33,5 cm
5,85 €
5,85 EUR/st.
Aroma Plus distilleerapparaat voor keukenrobot
90,98 €
90,98 EUR/st.
Microbiologisch stremsel voor kaas strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Marinade voor vis - kruiden- en specerijenmix, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg