Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Geribbelde vacuümzakken voor vacumeermachine, 20x30 cm, 50 stuks
7,29 €
0,15 EUR/st.
Geribbelde vacuümzakken voor vacuümsealer 15x20 cm, 50 stuks
3,88 €
0,08 EUR/st.
Geribbelde zakken voor vacumeermachine 25 x 35 cm, 50 stuks
10,56 €
0,21 EUR/st.
Geribbelde buisfolie - voor vacuümsealer, 25 x 600 cm
5,00 €
0,83 EUR/m
Geribbelde vacuümfolie – buisfolie voor vacumeermachines, 28x600cm
5,51 €
0,92 EUR/m
Folie voor vacuümsealer - buisfolie 20x600cm
3,95 €
0,66 EUR/m
Voedselemmer met deksel 10 L - groentjes
5,26 € 4,49 €
4,49 EUR/st.
Elektronische culinaire thermometer met inklapbare sonde (-50/+300℃), rood
7,68 €
7,68 EUR/st.
Set met vloeibare rookaroma’s, 6 stuks à 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Vloeibare rook – kersenhout, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Vloeibare rookaroma – eiken, 250 ml
Vloeibare rook – jeneverbes, 250 ml
Highcastle Whisky-essence voor 2 L - 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
Pakking voor kijkglas van modulaire distilleerder
2,78 €
2,78 EUR/st.
Vloeibare rook – kersenhout, 40 ml
69,50 EUR/l