Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Net voor het roken van kazen, lengte 3 m
2,24 € 1,46 €
0,49 EUR/m
Ronde kaasmaakvorm Ø 13 x 7 cm voor 500 g
2,26 € 1,83 €
1,83 EUR/st.
Rookhaken - S-vorm, geslepen punten, 3 mm x 100 mm, 5 stuks
3,02 € 3,00 €
0,60 EUR/st.
Rookhaken - S-vorm, gescherpt 4 mm x 150 mm, 15 st.
13,90 € 13,17 €
2,63 EUR/st.
Kaasmakerijvorm voor koryciński kaas Ø 21/11 x 8,5 cm voor 2 kg
6,04 € 3,95 €
3,95 EUR/st.
Ronde kaasvorm Ø 10 x 9,5 cm voor 300 g
4,38 € 3,95 €
Applicator voor vleeswaren netten - premium
13,17 €
13,17 EUR/st.
Applicator voor vleeswaren netten - premium versie - buis
7,68 € 6,78 €
6,78 EUR/st.
Rookhaken - S-vorm, 45° afgeschuind, 3 mm x 150 mm, 5 stuks
2,78 €
0,56 EUR/st.
Ronde kaasvorm Ø 10 x 5,5 cm voor 250 g
1,97 € 1,85 €
1,85 EUR/st.
Applicator voor vleessnaren basic
6,31 €
6,31 EUR/st.
Bacterieculturen voor gouda kaas
4,92 €
4,92 EUR/st.
Microbiologisch stremsel voor kaas strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Vloeibare rookaroma voor 3 kg, 40 ml
69,50 EUR/l
Natuurlijke vloeibare stremsel voor kaas 50 ml
4,70 €
94,00 EUR/l