Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Pot voor likeuren 5L en deksel met handvat
4,46 €
4,46 EUR/st.
Filterzak voor likeuren met versterkte bodem
15,12 €
15,12 EUR/st.
Fles voor likeuren heupfles met dop 200 ml 10 stuks
7,09 € 6,78 €
0,68 EUR/st.
Filterzak voor likeuren
6,66 €
6,66 EUR/st.
Fles voor likeuren heupfles 200 ml - 10 stuks
6,14 € 5,83 €
0,58 EUR/st.
Fles voor likeuren heupfles 100 ml + dop 8 stuks
3,87 € 3,56 €
0,45 EUR/st.
Filterzak voor wijn, likeuren - conisch, 3 L
6,39 €
6,39 EUR/st.
Fles voor likeur 200 ml 6 stuks + 6 kurken 23/18
5,51 €
0,92 EUR/st.
Fles 500 ml voor wodka, met zwarte schroefdop, 6 stuks.
4,07 €
Filterzak voor most - Conisch - 12 L
9,22 €
9,22 EUR/st.
Filterzak voor most - Conisch - 7 L
7,68 €
7,68 EUR/st.
Fles 500 ml voor wodka - 8 stuks
3,90 €
0,49 EUR/st.
Likeuressence met druivensmaak, 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Essentie met kweepeersmaak voor 4 L - 40 ml
3,19 EUR/st.
Schroefdop voor flessen fi28/38, zwart, 8 stuks.
2,36 €
0,29 EUR/st.