Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Vat voor kool 85 L, met drukring, blauw, Sterk
35,85 € 30,49 €
30,49 EUR/st.
Vat voor kool 60 L, met drukring, blauw, Sterk
31,95 € 27,56 €
27,56 EUR/st.
Houten stamper / stamper voor kool 78 cm
7,99 € 7,68 €
7,68 EUR/st.
Vloeibare actieve kool voor 25 L, 140 g
3,56 €
25,43 EUR/kg
Activated Duo Carbon - mix van actieve kool van steenkool (mineraal) en kokos, 1 kg, voor 60 L
5,61 €
5,61 EUR/kg
Houten koolstamper / stamper groot 100 cm
11,36 € 11,05 €
11,05 EUR/st.
Kokos actieve kool 1 kg x 10 - set
64,14 €
6,41 EUR/kg
Kokos actieve kool 1 kg x 4 - set
26,83 €
6,71 EUR/kg
Kokos actieve kool 1 kg x 2 - set
13,41 €
Kokos actieve kool 1 kg
7,17 €
7,17 EUR/kg
Minerale steenkool actieve kool 0,46 kg
4,22 €
9,17 EUR/kg
Steengoed - 15l pot voor fermentatie met waterafdichting en deksel
81,22 €
81,22 EUR/st.
Steengoed - 10l pot voor fermentatie met waterafdichting en deksel
63,41 €
63,41 EUR/st.
Afdichtingen voor vaten 5, 10, 20 L - 2 stuks
5,97 € 5,36 €
2,68 EUR/st.
Zak voor fermentatieproducten - voor een vat van 30L - 5 stuks
3,07 €
0,61 EUR/st.