Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Boek "Het maken van distillaten van A tot Z" (in het Pools)
15,85 €
15,85 EUR/st.
Slang voor het aftappen van wijn met klem
4,73 €
4,73 EUR/st.
Set voor het aftappen van wijn met handvat en klem
5,00 €
5,00 EUR/st.
Slang voor het aftappen van wijn
3,41 €
1,71 EUR/m
Slang voor het aftappen van wijn met pomp
6,39 €
6,39 EUR/st.
Coopers concentraat voor het brouwen van Ginger Beer, 0,5 kg
13,17 €
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.
Maatcilinder van kunststof voor metingen met vloeistofmeters, 25 cm
1,10 €
1,10 EUR/st.
Zelfklevende etiketten 60 x 90 mm voor flessen, likeur, alcohol, wodka - 20 stuks
2,63 € 1,95 €
0,10 EUR/st.
Essentie met de smaak van Bittere Oude Poolse voor 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Essence met smaak van groene munt, voor 4 L, 40 ml
Witte fles voor wijn 0,75 L - verpakking van 8 stuks
6,44 €
0,81 EUR/st.
Essence met eikenhoutsmaak, met natuurlijk aroma en extract - 40 ml voor 4 L
3,41 EUR/st.
Suikermeter, indicator voor suikergehalte 0–29 °Blg
5,75 €
5,75 EUR/st.
Essence met muntsmaak voor 2 L - 40ml