Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Zelfklevende etiketten voor kruiden, rond, zwart - 30 stuks
1,53 €
0,05 EUR/st.
Marinade voor ribben - kruiden- en specerijenmix, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Glazen hamkoker - DUO-set, voor 2 x 450 g
15,12 €
15,12 EUR/st.
Klassieke kruiden- en specerijenmix voor hamkoker
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, pruimenhout, 450 g, klasse 8
2,58 €
5,73 EUR/kg
Voor witte worst - kruiden- en specerijenmix, 350g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Glazen hamkoker voor 450 g
7,68 €
7,68 EUR/st.
Thermometer voor hamkoker 0,8 kg (0°C tot +120°C) 9,0cm
2,92 €
2,92 EUR/st.
Steengoed - pot voor reuzel, langwerpig met deksel 0,75L
18,29 €
18,29 EUR/st.
Rookhaken voor vis - drievoudig, 5 stuks
6,68 €
1,34 EUR/st.
Vishaken voor roken - dubbel - 5 stuks
5,65 € 5,19 €
1,04 EUR/st.
Thermometer voor rokerij en BBQ (0°C tot +250°C) 5,2cm
6,92 €
6,92 EUR/st.
Thermometer voor rokerij en BBQ (0°C tot +250°C) 6,0cm
6,49 €
6,49 EUR/st.
Gelbrandstof voor rookovens 1 L
6,31 €
6,31 EUR/l
Thermometer voor hamkoker 1,5kg en 3kg (0°C tot +120°C) 12,5cm
5,85 €
5,85 EUR/st.