Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Fermentatiezakken - voor een vat van 240L - 3 stuks
4,61 €
1,54 EUR/st.
Fermentatiezakken - voor een vat van 130L - 3 stuks
3,53 €
1,18 EUR/st.
Fermentatiezak - voor vaten 65 en 80L - 5 stuks
3,49 €
0,70 EUR/st.
Fermentatiezak - voor een vat van 10L - 5 stuks
1,92 €
0,38 EUR/st.
Fermentatiezak - voor een vat van 5L - 5 stuks
1,27 €
0,25 EUR/st.
Fermentatievat 40L - wit, handvatten
15,11 € 12,44 €
12,44 EUR/st.
Fermentatievat 30L - wit, met handgrepen
11,55 € 10,39 €
10,39 EUR/st.
Fermentatievat 10L - wit, met handgrepen
6,58 € 5,83 €
5,83 EUR/st.
Onbreekbare, multifunctionele fermentatiepot, 8L
6,31 € 5,97 €
5,97 EUR/st.
Kraan voor fermentatiecontainer - draaibaar 2.0
3,66 €
3,66 EUR/st.
Kraan voor fermentatiecontainer.
3,19 €
3,19 EUR/st.
Fermentatievat 60 L - wit, met handgrepen
19,75 € 17,32 €
17,32 EUR/st.
Fermentatievat 20 L - wit, met handgrepen
8,09 € 6,92 €
6,92 EUR/st.
Voedingsstof voor wijn met vitamine B1, 10g
1,17 €
117,00 EUR/kg
Voedingsstof voor wijn Kombi Vita - 10g
1,34 €
134,00 EUR/kg