Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Redukwas® Active voor mosten - zuurteregelaar, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
Snelkookpan van roestvrij staal, 8 L
67,80 €
67,80 EUR/st.
Snelkookpan van roestvrij staal, 6 L
62,19 €
62,19 EUR/st.
Afdichtring voor deksel van Browin snelkookpannen 6 en 8 L (nr 340206 en 8340208)
5,85 €
5,85 EUR/st.
Set vultrechters van roestvrij staal voor verticale worstenvullers van Browin, 3, 5, 7 L, 4 st.
12,19 €
3,05 EUR/st.
Siliconen zuiger voor verticale worstenvuller van 2,5 kg
6,90 €
6,90 EUR/st.
Afdichtring voor deksel van Browin snelkookpanzet 4 en 6 L (nr 340209)
Zak voor fermentatieproducten - voor een vat van 30L - 5 stuks
3,07 €
0,61 EUR/st.
Reserve trechters voor verticale vulmachine Browin van 5 kg, 6 stuks
6,73 €
1,12 EUR/st.
Pinnen, ankers voor het bevestigen van trampoline, 4 stuks
17,55 € 6,29 €
1,57 EUR/st.
Bodemtester 2-in-1 - pH, vruchtbaarheid van de grond
8,12 €
8,12 EUR/st.
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Redukwas® Plus - zuurteregelaar, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Multifunctionele pot met kraantje 5L
7,16 € 6,14 €
6,14 EUR/st.
Modulaire distilleerder Convex 30 L - Torpedo, 'Koude Vingers'
270,73 €
270,73 EUR/st.