Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Kaliumdisulfiet, 100 g
2,51 €
25,10 EUR/kg
Kaliumdisulfiet 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Pirosiarczyn Turbo, 15 g
0,90 €
60,00 EUR/kg
Kaliumdisulfiet 1 kg
13,17 €
13,17 EUR/kg
Solar mollenverjager – effectieve, veilige en diervriendelijke bescherming voor je tuin, set van 4 stuks
13,41 €
3,35 EUR/st.
Mollenverjager op zonne-energie – effectieve, veilige en diervriendelijke bescherming voor je tuin, 1 stuk
4,12 €
4,12 EUR/st.
Grijper voor potten
3,68 €
3,68 EUR/st.
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.
Frukta-Gel - Pectine voor jam en confituren, 30 stuks
29,75 €
0,99 EUR/st.
Insectendodende lamp Manhattan UVA 6 W, zwart
17,56 €
17,56 EUR/st.
Frukta-Gel - Pectine voor jam en confituren, 15 stuks
15,12 €
1,01 EUR/st.
Onbreekbare alcoholmeter met proefbuis, meetbereik 20-98%
4,99 € 3,95 €
3,95 EUR/st.
Niet-breekbare zoutmeter met proefbuis, meetbereik: 0-300 g zout/L
3,95 €
Onbreekbare zoutmeter met proefbuis, meetbereik: 0–300 g zout/L
4,72 € 3,95 €