Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Muizenval – levend vangkooi, transparant, 2 stuks
9,80 € 7,88 €
3,94 EUR/st.
Peklosól - Pekla voor gewone worst, met functioneel eiwit, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Fermentatiegeurverwijderaar met Maxi-pijp en koolstof
5,27 €
5,27 EUR/st.
Fermentatiegeurverwijderaar + stille fermentatiepijp + actieve kokosnootkool 200 g
5,80 €
5,80 EUR/st.
Zwaartekrachtventiel voor kraan
3,60 €
3,60 EUR/st.
Trechter voor potten 150/55 mm
2,39 €
2,39 EUR/st.
Tennessee whiskey-essence voor 4 L - 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Reserve-vultuiten voor Browin-worstvullers, 4 stuks
5,00 €
1,25 EUR/st.
Schroefmoer voor Browin-worstvullers nr. 311003, 311009, 311020
4,49 €
4,49 EUR/st.
Pakking voor zuiger van verticale vulmachines 3, 5, 7 L
4,41 €
4,41 EUR/st.
Rooster met gaas voor rookoven
13,66 €
13,66 EUR/st.
Plukmachine voor kleine vruchten, metalen tanden
8,19 € 7,56 €
7,56 EUR/st.
Applicator voor braadnetten
14,39 €
14,39 EUR/st.
Set vultrechters van roestvrij staal voor verticale worstenvullers van Browin, 3, 5, 7 L, 4 st.
12,19 €
3,05 EUR/st.
Glazen hamkoker voor 450 g
7,68 €
7,68 EUR/st.