Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Easy Wijnset – eenvoudige manier voor huisgemaakte wijn
20,00 €
20,00 EUR/st.
Onbreekbare alcoholmeter met proefbuis, meetbereik 20-98%
4,99 € 3,95 €
3,95 EUR/st.
3,95 €
Essence met eikenhoutsmaak, met natuurlijk aroma en extract - 40 ml voor 4 L
3,41 €
3,41 EUR/st.
Fles GLORIA 0,5 L, met gouden schroefdop Ø28, 1 stuk
1,29 €
1,29 EUR/st.
Essence met Kersensmaak voor 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Chocolade-essence voor 4 L - 40 ml
Fles 500 ml voor wodka, met zwarte schroefdop, 6 stuks.
4,07 €
0,68 EUR/st.
Essence met muntsmaak voor 2 L - 40ml
Schroefdop voor flessen fi28/38, zwart, 8 stuks.
2,36 €
0,29 EUR/st.
Koffie-essence 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l
Essence Sauer-Kirsche – Czysta Wiśnia, 40 ml, voor 4 L
3,68 €
3,68 EUR/st.
Smaakessence - brandewijn voor 0,5 L - 40 ml
2,66 €
66,50 EUR/l
Mandfles Dama 5 L PET, met schroefdop en handgreep
2,36 EUR/st.
Kloosterfles 500 ml met schroefdop, opdruk 'Kerstboom', 1 stuk.
1,63 €
1,63 EUR/st.