Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Dama 5 L met schroefdop, kurk en waterslot – 4 stuks
20,97 €
5,24 EUR/st.
Kurk / kap voor ballonnen met smalle hals fi57mm
0,95 €
0,95 EUR/st.
Kurk voor ballon fi 44/48 mm met sluiting
0,97 €
0,97 EUR/st.
Kurk voor ballon fi 40/43 mm met sluiting
0,83 €
0,83 EUR/st.
Kurk voor ballon fi 26/28 mm met sluiting
0,75 €
0,75 EUR/st.
Glazen waterslot
1,27 €
1,27 EUR/st.
Glazen waterslot verpakt per 2 stuks.
2,46 €
1,23 EUR/st.
Stil waterslot CICHOSZA!
1,41 €
1,41 EUR/st.
Kap-kurk voor breedhalsballon
3,14 €
3,14 EUR/st.
6-kamer gistingsbuisje v2
1,75 € 1,39 €
1,39 EUR/st.
MAXI fermentatiebuis met beschermende stop
1,24 €
1,24 EUR/st.
Kurk voor ballon fi 50/54 mm met sluiting
1,05 €
1,05 EUR/st.
Fermentatiekurk met dop - universeel 1 stuk
Decoratieve vogelafschrikkende strips met spikes, wit - van kunststof, 6 stuks
10,24 €
1,71 EUR/st.
Marasca-fles 750 ml met schroefdop, 1 stuk
1,95 €
1,95 EUR/st.