Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Stangen voor rookovens van multiplex, lengte 46 cm, Ø 1 cm, 4 st.
12,68 € 12,44 €
3,11 EUR/st.
Dwarsstangen voor houten rookovens (450mm) 4 stuks.
Stalen ophangstangen voor elektrische rookoven dragON 330275, 4 stuks
6,39 €
1,60 EUR/st.
Balken voor metalen rookkasten (455mm) 4 stuks.
Elektrische rookoven dragON met verrijdbaar onderstel
649,76 €
649,76 EUR/st.
Elektrische rookoven dragON E101 met rookgenerator, 70 L
450,00 €
450,00 EUR/st.
Metalen rookkamer 250 L, met wielen
1 070,98 €
1070,98 EUR/st.
Rookhaken - S, 45° geslepen 4 mm x 150 mm, 5 stuks
4,24 € 4,07 €
0,81 EUR/st.
Klem voor slangen
0,60 €
0,60 EUR/st.
Set van slangen voor de distilleerder met elleboog
4,46 €
4,46 EUR/st.
Applicator voor braadnetten
14,39 €
14,39 EUR/st.
Set voor het aftappen van wijn en bier met terugslagklep
5,27 €
5,27 EUR/st.
Slang voor het aftappen van wijn met pomp
6,39 EUR/st.
Slang voor het aftappen van wijn met klem
4,73 €
4,73 EUR/st.
Set voor het aftappen van wijn met handvat en klem
5,00 €
5,00 EUR/st.