Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Pekelzout 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Pekelzout 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Ijs- en sorbetmachine
73,65 € 56,58 €
56,58 EUR/st.
Kaliumdisulfiet, 100 g
25,10 EUR/kg
Kaliumdisulfiet 1 kg
13,17 €
13,17 EUR/kg
Distilleerthermometer hawkSTILL Wi-Fi met functie voor het in- en uitschakelen van het verwarmingselement
112,68 €
112,68 EUR/st.
Pinnen, ankers voor het bevestigen van trampoline, 4 stuks
17,55 € 6,29 €
1,57 EUR/st.
Handmatige kurkapparaat
3,66 €
3,66 EUR/st.
Pekelzout Vit-C - 400 g
1,66 €
4,15 EUR/kg