Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Schroefdoppen voor flessen Ø 28/18 - mix - 100 stuks
10,24 €
0,10 EUR/st.
Fles 500 ml voor wodka, met zwarte schroefdop, 6 stuks.
4,07 €
0,68 EUR/st.
Schroefdop voor flessen fi28/38, zwart, 8 stuks.
2,36 €
0,29 EUR/st.
Schroefdop voor flessen fi 28/18 mm - zwart, 8 stuks.
1,76 €
0,22 EUR/st.
Klubowa-fles 500 ml met gouden schroefdop, set van 6 stuks.
5,41 €
0,90 EUR/st.
Platte fles 500 ml met schroefdop en fruitopdruk – motief 2
1,63 €
1,63 EUR/st.
Premium filtratiekolom van roestvrij staal, inclusief accessoires en actieve kool
51,22 €
51,22 EUR/st.
Lichte, onbreekbare wijnballon met handvat, 10 L
14,38 € 12,19 €
12,19 EUR/st.
Flesje ‘Maluch’ met goudkleurige schroefdop, 40 ml, 10 stuks
4,41 €
0,44 EUR/st.
Klasztorna fles 500 ml met schroefdop en opdruk „Cytrynówka”, ontwerp 2
Kloosterfles 500 ml met schroefdop, opdruk 'Kerstboom', 1 stuk.
Klasztorna-fles 500 ml met schroefdop, opdruk „Kerstman”, 1 st.
Heupfles 500 ml met schroefdop, opdruk 'Nalewka domowa', 1 stuk
Modulaire elektrische Convex distilleerder 30 L - Perun
390,00 €
390,00 EUR/st.
Distilleerapparaat hawkSTILL 1.0 CONVEX 60L-ELEKTR. PERUN