Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Rooster met gaas voor rookoven
13,66 €
13,66 EUR/st.
Roestvrijstalen container 161 L met deksel
230,73 €
230,73 EUR/st.
Roestvrijstalen container 94 L met deksel
206,34 €
206,34 EUR/st.
Roestvrijstalen container 60 l met deksel
138,05 €
138,05 EUR/st.
Roestvrijstalen sappenstomer met stoominzet 5 L
36,58 €
36,58 EUR/st.
Roestvrijstalen rooster voor rookoven
21,21 € 20,24 €
20,24 EUR/st.
Roestvrijstalen injectiespuit 60 ml + 2 naalden
15,12 €
15,12 EUR/st.
Roestvrijstalen schuursponsjes - 12 stuks
6,39 €
0,53 EUR/st.
Roestvrijstalen prismatische steunen - 2 stuks.
3,95 €
1,98 EUR/st.
Rookkamer van lariks, 200 L, met roestvrijstalen onderstel
555,37 €
555,37 EUR/st.
Rookkamer van gecertificeerd multiplex, 200 L, met roestvrijstalen onderstel
493,17 €
493,17 EUR/st.
Rookkamer van Scandinavisch vurenhout, 200 L, met roestvrijstalen onderstel
454,39 €
454,39 EUR/st.
Filterkolom van roestvrij staal, hangend, inclusief accessoires en actieve kool
44,39 €
44,39 EUR/st.
Pinnen, ankers voor het bevestigen van trampoline, 4 stuks
17,55 € 6,29 €
1,57 EUR/st.
Elektronische keukenthermometer met sonde (0°C tot 250°C) mix