Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Elektrische pomp dragON Air
11,28 € 10,76 €
10,76 EUR/st.
Professioneel pakket - wijn
51,70 € 48,78 €
48,78 EUR/st.
Professioneel pakket - most
32,92 € 31,70 €
31,70 EUR/st.
Turbo Gist X-Pack 1,8 kg - professioneel, voor grote brouwsels
24,63 €
13,68 EUR/kg
Roestvrije prismatische veertjes - 1 L
31,70 €
31,70 EUR/l
Koperen prismatische spiralen 0,5 L
20,00 €
40,00 EUR/l
Roestvrije prismatische veertjes - 0,5 L
16,58 €
33,16 EUR/l
Vloeibare rook, voor 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Vloeibare rookaroma voor 3 kg, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Distilleerthermometer hawkSTILL Wi-Fi met functie voor het in- en uitschakelen van het verwarmingselement
112,68 €
112,68 EUR/st.
Hawkstill Aabratek 1.0 Elektrische Distilleerder, 30 L
365,60 € 324,88 €
324,88 EUR/st.
Snelkookpan van roestvrij staal, 8 L
67,80 €
67,80 EUR/st.
Snelkookpan van roestvrij staal, 6 L
62,19 €
62,19 EUR/st.
Doppen fi 26 mm - 100 stuks
3,12 €
0,03 EUR/st.
Distillatieset hawkSTILL „Koude Vingers” 60 L + Wi-Fi IQ-systeem met LCD-display
432,68 €
432,68 EUR/st.