Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Pot voor kinderen twist off 212ml met opdruk en deksel fi 66/4, 6 stuks
6,31 €
1,05 EUR/st.
Steengoed - pot 800ml voor reuzel met deksel
15,12 €
15,12 EUR/st.
Steengoed - pot 0,5 L voor reuzel zonder deksel
8,46 € 7,68 €
7,68 EUR/st.
Thuisrokerij in een pot, 35 L, voor op het gasfornuis
131,70 €
131,70 EUR/st.
Steengoed - eenvoudige pot van 5l met deksel
28,78 €
28,78 EUR/st.
Romeinse pot 4 L
27,56 €
27,56 EUR/st.
Steengoed - pot 1,8l eenvoudig met deksel
18,53 €
18,53 EUR/st.
Eenvoudige pot 235 ml (fi82) met zwart deksel 6 stuks
3,31 €
0,55 EUR/st.
Eenvoudige pot 235 ml (fi82) met bordeauxrood deksel 6 stuks
4,46 € 3,31 €
Pot TO 900 ml met gekleurd deksel fi82/6 - 6 stuks
4,02 €
0,67 EUR/st.
Ronde Romeinse pot 4 L
22,44 €
22,44 EUR/st.
Multifunctionele pot met mand
23,65 € 21,46 €
21,46 EUR/st.
Thermometer voor hamkoker 1,5kg en 3kg (0°C tot +120°C) 12,5cm
5,85 €
5,85 EUR/st.
Pot TO 1,7L fi 100 - 6 stuks
10,19 € 8,51 €
1,42 EUR/st.
Pot TO 106 ml Amfora met gekleurd deksel fi 53 - 8 stuks
4,53 €
0,57 EUR/st.