Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Dame Jeanne 5L in omhulsel, met dop
7,41 €
7,41 EUR/st.
Fles Dama 3 l in omhulsel, met dop
6,46 €
6,46 EUR/st.
Fles Dama 2L in omhulsel, met dop
6,14 €
6,14 EUR/st.
Wijnfles 0,75 L bruin - verpakking 8 stuks
5,80 € 5,24 €
0,66 EUR/st.
Twist-off pot 30 ml met gekleurde deksel fi 43 - 10 stuks
4,31 € 4,05 €
0,40 EUR/st.
Bierfles 500 ml - verpakking 8 stuks
3,60 €
0,45 EUR/st.
Pot TO 3 L en deksel fi 100 met handvat
4,70 € 3,07 €
3,07 EUR/st.
Fles Gallone 1L zonder vlechtwerk, met dop
2,90 €
2,90 EUR/st.
Wijnballon 34 L met brede hals in plastic mand
46,82 € 46,34 €
46,34 EUR/st.
Wijnballon 25 L met brede hals in plastic mand
43,16 € 39,27 €
39,27 EUR/st.
Wijnballon 54 L in plastic mand
45,11 € 38,78 €
38,78 EUR/st.
Wijnballon 20 L met brede hals in plastic mand
35,85 € 33,41 €
33,41 EUR/st.
Wijnballon 34 L in plastic mand
36,09 € 32,19 €
32,19 EUR/st.
Wijnballon 15 L met brede hals in plastic mand
31,46 € 28,78 €
28,78 EUR/st.
Wijnballon 25 L in plastic mand
31,95 € 28,05 €
28,05 EUR/st.