Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Perliet voor kamerplanten en tuinieren, 2L
1,95 €
0,97 EUR/l
Gewicht - zeef voor conserven, gefermenteerde producten en azijn - voor potten fi 100
0,63 €
0,63 EUR/st.
Pers - zeefje voor conserven, fermentatie en azijn - voor potten fi 82
0,58 €
0,58 EUR/st.
Wijngist met gistvoeding - voor bloemenwijn, 10-15 L
1,88 €
117,50 EUR/kg
Vloeibaar kristal thermometer (+16°C tot +30°C) 13cm
1,92 €
1,92 EUR/st.
Balkonrookkast met verstelbare inhoud
70,49 €
70,49 EUR/st.
Yoghurtmaker met thermostaat, 9 potjes, 1,6 L
56,33 € 46,83 €
46,83 EUR/st.
Turbo Gist X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Rookhaken - S, 45° geslepen 4 mm x 150 mm, 5 stuks
4,24 € 4,07 €
0,81 EUR/st.
Elektronische kamertemperatuurmeter, zwart
14,14 €
14,14 EUR/st.
Retro weerstation - walnootkleur met gouden wijzerplaten
41,94 € 37,80 €
37,80 EUR/st.
Retro weerstation - natuurlijk hout met zilveren wijzerplaten
Papieren potten 4,5 x 5 x 4,5, set van 5 stuks.
5,51 € 4,95 €
0,99 EUR/st.
Papieren potten 6 x 6 x 6, set van 5 stuks.
4,70 € 3,24 €
0,65 EUR/st.
Balkonrookoven - Familieformaat
77,80 €
77,80 EUR/st.