Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Koffiemolen - elektrisch, maalschijf, met zetapparaat en beker
44,38 € 39,27 €
39,27 EUR/st.
Koffiemolen - elektrisch, maalschijf
21,22 €
21,22 EUR/st.
Elektronisch weerstation – draadloos, met sensor, zwart
54,14 € 28,29 €
28,29 EUR/st.
Weerstation RCC – elektronisch, draadloos, verlichte sensor, zwart
24,39 €
24,39 EUR/st.
Fermentatiecontainer 30L, in witte kleur met opdruk, kraan en 2 buizen - j.EN
12,92 €
12,92 EUR/st.
Fermentatiecontainer 30 L met deksel en kraan
RCC Weerstation – elektronisch, verlicht, draadloos, sensor, zwart
31,95 € 22,92 €
22,92 EUR/st.
Fermentatiecontainer 30L met opdruk, kraan en 3 buizen
12,04 €
12,04 EUR/st.
Fermentatiecontainer 30L met opdruk en 3 buizen
9,22 €
9,22 EUR/st.
Mollenverjager op zonne-energie – effectieve, veilige en diervriendelijke bescherming voor je tuin, 1 stuk
4,12 €
4,12 EUR/st.
Set van 6 smaakessences - WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Fermentatiecontainer 30L met deksel en kraan DE
Kapiteinsfles 500 ml met schroefdop - 6 stuks
6,97 € 6,49 €
1,08 EUR/st.
Whisky-essence voor 10 L, 100 ml
8,19 €
81,90 EUR/l
Handmatige koffiemolen met instelbare maalgraad
13,41 €
13,41 EUR/st.