Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Koffiemolen - elektrisch, maalschijf, met zetapparaat en beker
44,38 € 39,27 €
39,27 EUR/st.
Handmatige koffiemolen met instelbare maalgraad
13,41 €
13,41 EUR/st.
Rooster met gaas voor rookoven
13,66 €
13,66 EUR/st.
Voedselemmer met deksel 10 L - groentjes
5,26 € 4,49 €
4,49 EUR/st.
Pot voor kinderen twist off 212ml met opdruk en deksel fi 66/4, 6 stuks
6,31 €
1,05 EUR/st.
Pot TO 425ml met opdruk 'Huisgemaakte lekkernij' en zwarte deksel fi 82 - 3 stuks
4,41 € 3,24 €
1,08 EUR/st.
TO pot 300ml met opdruk - mix van fruit en deksel fi66/4 - 6 stuks
3,36 € 2,68 €
0,45 EUR/st.
Gietijzeren pan met koekenpan, 5 L + 1 L
56,09 € 55,36 €
55,36 EUR/st.
Gietijzeren pot met pan, 3,5 L
50,48 € 45,60 €
45,60 EUR/st.
Fermentatiecontainer met deksel 30 L
10,44 €
10,44 EUR/st.
Essence met Wild Cherry Whiskey-smaak 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
Tuinrookoven 200 L dragON Wood 100E – houtgestookt, met elektrische verwarmingsmodule en regelaar
678,05 €
678,05 EUR/st.
Module set met digitale thermostaat - dragON 2,7 kW, voor tuinrookovens
251,22 €
251,22 EUR/st.
Elektrische modules met digitale controller - dragON set voor tuinrookovens
231,95 €
231,95 EUR/st.
Fermentatiecontainer 30L met deksel en kraan DE
12,92 €
12,92 EUR/st.