Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Keramiek voor potplanten, tuinbouw en bossen in glas 10–20 mm, 4L
3,56 €
0,71 EUR/l
Vermiculiet voor kamerplanten en tuinieren, 2 L
2,85 €
1,43 EUR/l
Keramiek voor potplanten, tuinieren en bossen in glas, 4-10 mm, 2L
2,36 €
2,36 EUR/st.
Perliet voor kamerplanten en tuinieren, 2L
1,95 €
0,97 EUR/l
Keramiek voor kamerplanten, tuinieren en bossen in glas, 4-10 mm, 1L
1,80 €
1,80 EUR/l
Solar mollenverjager – effectieve, veilige en diervriendelijke bescherming voor je tuin, set van 4 stuks
13,41 €
3,35 EUR/st.
Mollenverjager op zonne-energie – effectieve, veilige en diervriendelijke bescherming voor je tuin, 1 stuk
4,12 €
4,12 EUR/st.
Redukwas® Active voor mosten - zuurteregelaar, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
Rookhoutsnippers van kersenhout, 5 kg, middelgroot KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
Muizenval – levend vangkooi, transparant, 2 stuks
9,80 € 7,88 €
3,94 EUR/st.
Metalen muizenvanger - levende vangkooi
8,07 € 7,24 €
7,24 EUR/st.
Klarowin Duo Rapid - chitosan + kiezelzuur, 65 g
2,14 €
32,92 EUR/kg
Muizenval - vangkooi
4,72 € 3,41 €
3,41 EUR/st.
UVA insectendodende lamp 20 W, zwart
34,38 € 30,49 €
30,49 EUR/st.
Elektrische muizenverjager
6,04 € 4,85 €
4,85 EUR/st.