Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Houten stamper / stamper voor kool 78 cm
7,99 € 7,68 €
7,68 EUR/st.
Vat voor kool 85 L, met drukring, blauw, Sterk
35,85 € 30,49 €
30,49 EUR/st.
Vat voor kool 60 L, met drukring, blauw, Sterk
31,95 € 27,56 €
27,56 EUR/st.
Vloeibare actieve kool voor 25 L, 140 g
3,56 €
25,43 EUR/kg
Zak voor fermentatieproducten - voor een vat van 30L - 5 stuks
3,07 €
0,61 EUR/st.
Zak voor fermentatie - voor vat 20 L - 5 stuks
2,51 €
0,50 EUR/st.
Druksteen voor vaten, aardewerk, fi 22 cm
13,66 €
13,66 EUR/st.
Druksteen voor vaten, aardewerk, diameter 15 cm
9,87 € 6,31 €
6,31 EUR/st.
Houten koolstamper / stamper groot 100 cm
11,36 € 11,05 €
11,05 EUR/st.
Distilleergist Turbo Carbo
2,95 €
18,44 EUR/kg
Steengoedvat 4,5 l met deksel
28,29 €
28,29 EUR/st.
Steengoed - pot 0,5 L voor reuzel zonder deksel
8,46 € 7,68 €
Voedselemmer GWIOZDA - met deksel, 10 L
5,26 € 4,49 €
4,49 EUR/st.
Steengoed - 15l pot voor fermentatie met waterafdichting en deksel
81,22 €
81,22 EUR/st.
Steengoed - 10l pot voor fermentatie met waterafdichting en deksel
63,41 €
63,41 EUR/st.