Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Zelfklevende etiketten 60x90 mm voor flessen, wodka, wit, 20 stuks
2,63 € 1,56 €
0,08 EUR/st.
Whisky-essence voor 10 L, 100 ml
8,19 €
81,90 EUR/l
Zelfklevende labels 60x90 mm op flessen, wodka, 3 ontwerpen 20 stuks
2,43 € 1,56 €
Deksel fi 100 bordeaux - 10 stuks
3,43 € 2,63 €
0,26 EUR/st.
Deksel fi 100 zwart - 10 stuks
3,80 € 2,46 €
0,25 EUR/st.
Fles 500 ml voor wodka, met zwarte schroefdop, 6 stuks.
4,07 €
0,68 EUR/st.
Fles 500 ml voor wodka - 8 stuks
7,11 € 3,90 €
0,49 EUR/st.
Daniels-fles 500 ml met schroefdop, opdruk “Bimber OLD”, 1 stuk
1,88 €
1,88 EUR/st.
Fles 500 ml met schroefdop, opdruk ‘Cytrynówka’, 1 stuk
1,53 €
1,53 EUR/st.
Set van 6 smaakessences - WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Tafel Fles 1 L met dop fi28 - 4 stuks
5,27 €
1,32 EUR/st.
Fles 500 ml Slank, met zwarte dop, voor wodka, 6 stuks
4,61 €
0,77 EUR/st.
TO-inmaakpot 1,7 L met goudkleurig deksel Ø 100/6, 1 stuk
1,90 €
1,90 EUR/st.
TO-pot 1,7 L met een geel kunststof deksel met handgreep, Ø 100 mm, 1 stuk
2,39 €
2,39 EUR/st.
Klassieke Convex Distilleerder 18 L - 1 opvangbak
147,56 € 127,80 €
127,80 EUR/st.