Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Display voor de hawkSTILL Wi-Fi distillatiethermometer
42,44 €
42,44 EUR/st.
Pakking voor kijkglas van modulaire distilleerder
2,78 €
2,78 EUR/st.
Aroma Plus distilleerapparaat voor keukenrobot
90,98 €
90,98 EUR/st.
Destilleerapparaat voor keukenrobot
98,29 € 88,54 €
88,54 EUR/st.
Activated Duo Carbon - mix van actieve kool van steenkool (mineraal) en kokos, 1 kg, voor 60 L
5,61 €
5,61 EUR/kg
Sterk geroosterde eiken vlokken voor de aromatisering van alcoholen (whisky, bourbon, brandy, cognac, bier), 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
Sterk geroosterde eiken vlokken, 20g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Onbreekbare suikermeter met maatcilinder, meetbereik: -5-35°Blg
3,95 €
3,95 EUR/st.
Whisky Fire-essence voor 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Complete Tri-Clamp koppeling 77,5 x 60 mm
14,39 €
14,39 EUR/st.
Convex-deksel 30 L voor stalen vat
22,20 €
22,20 EUR/st.
Turbo Gist X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Onbreekbare alcoholmeter met proefbuis, meetbereik 20-98%
Dop fi100 augurken mix - 10st.
3,80 € 2,56 €
0,26 EUR/st.
Elektrische rookoven dragON met verrijdbaar onderstel
649,76 €
649,76 EUR/st.