Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Whisky Fire-essence voor 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Set van 6 smaakessences - WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Whisky-essence voor 10 L, 100 ml
8,19 €
81,90 EUR/l
Franse eikenblokjes, sterk getoast, gearomatiseerd – Whisky, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
Fles GLORIA 0,5 L, met gouden schroefdop Ø28, 1 stuk
1,29 €
1,29 EUR/st.
Daniels-fles 500 ml met schroefdop, opdruk “Bimber OLD”, 1 stuk
1,88 €
1,88 EUR/st.
Daniels-fles 500 ml met schroefdop, 1 stuk
1,56 €
1,56 EUR/st.
Walker-fles 500 ml, met schroefdop, 1 stuk
1,34 €
1,34 EUR/st.
Essentie met Whiskysmaak 40ml
3,41 EUR/st.
Schroefdop voor flessen fi28/38, zwart, 8 stuks.
2,36 €
0,29 EUR/st.
Kapiteinsfles 500 ml met schroefdop, 1 stuk
1,43 € 1,27 €
1,27 EUR/st.
Bourbon-essence voor 4 L, 40 ml
Decoratieve fles TYNKTURA 0,5 L, met lange zwarte schroefdop Ø 28 mm, 1 stuk.
Easy Wijnset – eenvoudige manier voor huisgemaakte wijn
20,00 €
20,00 EUR/st.
Huisgemaakte kruidenmix voor kabanosy, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg