Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Franse eikenblokjes, sterk getoast, gearomatiseerd – Whisky, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
Module voor distilleerapparaat voor het aromatiseren van distillaat
37,31 €
37,31 EUR/st.
Franse eikenblokjes, zwaar getoast, gearomatiseerd – Kers, 20g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Franse eikenhouten blokjes, zwaar getoast, gearomatiseerd – Pruim, 20 g
Essence met eikenhoutsmaak, met natuurlijk aroma en extract - 40 ml voor 4 L
3,41 EUR/st.
Amerikaanse eiken vlokken zwaar geroosterd, 500g
13,17 €
13,17 EUR/st.
Amerikaanse eiken vlokken zwaar geroosterd, 50 g
1,76 €
35,20 EUR/kg
Franse eikenhouten blokjes, zwaar getoast, 20 g
2,22 €
111,00 EUR/kg
Saturator voor water en dranken + 10 patronen
41,70 €
41,70 EUR/st.
VYPITO 12%, zakje voor 18 drankjes – Multitropic, 126g
3,95 €
3,95 EUR/st.
VYPITO 12%, zakje voor 18 drankjes - Chillout licht fruitig, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
VYPITO 12%, zakje voor 18 drankjes - Energiedrank, 126 g
3,34 EUR/st.
VYPITO 12%, zakje voor 18 drankjes - Citroen & limoen, 126 g
Kloosterfles 500 ml met schroefdop, opdruk 'Kerstboom', 1 stuk.
1,63 €
1,63 EUR/st.
Klasztorna-fles 500 ml met schroefdop, opdruk „Kerstman”, 1 st.