Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Geribbelde zakken voor vacumeermachine 25 x 35 cm, 50 stuks
10,56 €
0,21 EUR/st.
Geribbelde vacuümzakken voor vacumeermachine, 20x30 cm, 50 stuks
7,29 €
0,15 EUR/st.
Geribbelde buisfolie - voor vacuümsealer, 25 x 600 cm
5,00 €
0,83 EUR/m
Geribbelde vacuümfolie – buisfolie voor vacumeermachines, 28x600cm
5,51 €
0,92 EUR/m
Rookoven 200 L dragON Larch E21 - van lariks, met elektrische verwarmingsmodule en regelaar
707,32 €
707,32 EUR/st.
Rookoven 115 L dragON Wood 60E - houten rookoven van gebrand hout, met elektrische verwarmingsmodule en controller
580,49 €
580,49 EUR/st.
Rookoven met Wi-Fi, 200 L - dragON WOOD 100IQ met elektrische verwarmingsmodule en controller, van gebrand hout
860,73 €
860,73 EUR/st.
Rookhaken - S, geslepen 3 mm x 150 mm, 15 stuks
8,94 € 8,66 €
0,58 EUR/st.
Rookhaken - S-vormig, geslepen, 4 mm x 150 mm, 5 st.
5,26 € 4,70 €
0,94 EUR/st.
Rookhaken - S, geslepen, 4mm x 100mm, 5 stuks
4,46 € 4,22 €
0,84 EUR/st.
Rookhaken - S-vorm, geslepen punten, 3 mm x 100 mm, 5 stuks
3,02 € 3,00 €
0,60 EUR/st.
Rookhaken - S-vorm, 45° afgeschuind, 3 mm x 150 mm, 5 stuks
2,78 €
0,56 EUR/st.
Rookhaken - S, 45° geslepen 4 mm x 150 mm, 5 stuks
4,24 € 4,07 €
0,81 EUR/st.
Rookhaken - S, geslepen, 3 mm x 150 mm, 5 stuks
3,65 € 3,41 €
0,68 EUR/st.
Rookhaken - S-vorm, gescherpt 4 mm x 150 mm, 15 st.
13,90 € 13,17 €
2,63 EUR/st.