Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Tuinkas (folie) 3x6x2 m
154,87 € 139,27 €
139,27 EUR/st.
Grote spiraalvormige bolvormige distilleerapparaat
21,70 €
21,70 EUR/st.
Turbo Gist X-Pack 1,8 kg - professioneel, voor grote brouwsels
24,63 €
13,68 EUR/kg
Vat voor fermentatie 240 L blauw
73,16 € 60,73 €
60,73 EUR/st.
Grillpan, gietijzer, ø 44 cm
55,60 € 50,00 €
50,00 EUR/st.
Multifunctionele pot met kraantje 10L
8,43 € 7,56 €
7,56 EUR/st.
TO-inmaakpot 1,7 L met goudkleurig deksel Ø 100/6, 1 stuk
1,90 €
1,90 EUR/st.
MAXI fermentatiebuis met beschermende stop
1,24 €
1,24 EUR/st.
Schroefdeksel voor vaten met klemring 60 en 85 L, Ø 33,5 cm
5,85 €
5,85 EUR/st.
Vierkante kaasmakerdoek 50 x 50 cm, 2 stuks
3,29 € 2,92 €
1,46 EUR/st.
Stil waterslot CICHOSZA!
1,41 €
1,41 EUR/st.
Plastic trechter fi 35 cm
8,44 €
8,44 EUR/st.
Pot TO 300 ml met gouden deksel fi 66 - 6 stuks
2,85 €
0,48 EUR/st.
Plastic trechter fi25 voor ballonnen, hoge rand
6,41 €
6,41 EUR/st.
Turbo gist X-Pure 21,3%, 100L
6,31 €
17,53 EUR/kg