Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Bacterieculturen voor gouda kaas
4,92 €
4,92 EUR/st.
Kaasmakersset
14,14 € 12,44 €
12,44 EUR/st.
Kaasmakerset - jonge kaasmaker
Flessendop fi 28/18 - goud - 100 stuks
10,24 €
0,10 EUR/st.
Kapjes met perforatie goud fi 31mm 100st.
6,65 € 6,00 €
0,06 EUR/st.
Schroefdop fi 100 goud - 10 stuks
3,68 € 2,39 €
0,24 EUR/st.
Flessendop fi 28/18 - goud - 8 stuks
1,76 €
0,22 EUR/st.
Schroefdop fi 82/6 goud - 10 stuks.
1,72 € 1,36 €
0,14 EUR/st.
Dop fi 66 goud - 10 stuks
1,29 € 1,10 €
0,11 EUR/st.
Schroefdop voor flessen fi31,5/24 - goud - 6 stuks
2,36 €
0,39 EUR/st.
Brewkit Coopers Lager
18,53 €
10,90 EUR/kg
Heupfles 500 ml met dop, 6 stuks
6,88 €
1,15 EUR/st.
Gans Dame 5 L met dop
5,19 €
5,19 EUR/st.
Pot 4 L met deksel ø 100
4,21 € 3,41 €
3,41 EUR/st.
Fles Gallone 1L zonder vlechtwerk, met dop
2,90 €
2,90 EUR/st.