Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Tafel kroonkurkapparaat "2000" met blokkeersysteem
49,02 €
49,02 EUR/st.
Twee-armige kroonkurkapparaat 'Greta'
16,83 €
16,83 EUR/st.
Roestvrijstalen sappenstomer met stoominzet 5 L
36,58 €
36,58 EUR/st.
Elektronische culinaire thermometer met inklapbare sonde (-50/+300℃), rood
7,68 €
7,68 EUR/st.
Bierfles 0,5 L - verpakking van 8 stuks
3,60 € 3,41 €
0,43 EUR/st.
Doppen fi 26 mm - 100 stuks
3,12 €
0,03 EUR/st.
Bierfles 500 ml - verpakking 8 stuks
3,60 €
0,45 EUR/st.
Stoomsapper RVS 8 L
48,53 €
48,53 EUR/st.
Fles Napoleon 500 ml met dop fi28, 6 stuks
6,88 €
1,15 EUR/st.
Fles 500 ml Slank, met zwarte dop, voor wodka, 6 stuks
4,61 €
0,77 EUR/st.
Fles 500 ml voor wodka, met zwarte schroefdop, 6 stuks.
4,07 €
0,68 EUR/st.
Fles voor likeuren heupfles met dop 200 ml 10 stuks
7,56 € 6,78 €
Dame Jeanne 5L met draadsluiting
6,39 €
6,39 EUR/st.
Mandfles 5 L Dama met dop - zonder mand
6,04 €
6,04 EUR/st.
Fles 3L Dama met schroefdop
5,14 €
5,14 EUR/st.