Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Deksel fi 53/4 zwart - 10 stuks
1,36 € 1,12 €
0,11 EUR/st.
Pot twist off 150ml Vier hoeken fi 53 met zwart deksel, 6 stuks
5,34 €
0,89 EUR/st.
Pot TO 150 ml Vier hoeken fi 53 deksel - 6 stuks
Pot twist off 120ml - Vier hoeken fi 53 met zwart deksel, 6 stuks
4,87 € 4,53 €
0,76 EUR/st.
Pot TO 120 ml Vier hoeken fi 53 deksel - 6 stuks
Pot TO 190ml met gekleurde deksel fi 53 - 8 stuks
3,95 €
0,49 EUR/st.
Pot TO 156 ml gekleurde deksel fi 53/4 -6 stuks
3,73 €
0,62 EUR/st.
Pot TO 106 ml met gekleurde deksel fi 53 - 6 stuks
3,63 € 3,24 €
0,54 EUR/st.
Pot TO 106 ml Amfora met gekleurd deksel fi 53 - 8 stuks
4,53 €
0,57 EUR/st.
Houten rookoven 100 cm, met vuurhaard
292,68 €
292,68 EUR/st.
Flessendop fi 28/18 - goud - 100 stuks
10,24 €
0,10 EUR/st.
Schapendarmen - fi 22/24 mm, op stroken, 15 m
7,41 €
0,49 EUR/m
Siliconenslang fi 7/9mm - temp. -55 +180°C
7,17 €
7,17 EUR/st.
Doppen fi 26 mm - 100 stuks
3,12 €
0,03 EUR/st.
Deksel fi 100 bordeaux - 10 stuks
3,21 € 2,63 €
0,26 EUR/st.