Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
VSYPTO in de smaak Peer-Cranberry, 9 g
0,78 €
86,67 EUR/kg
Niet-breekbare zoutmeter met proefbuis, meetbereik: 0-300 g zout/L
3,95 €
3,95 EUR/st.
VSYPTO met colasmaak - smaakpoeder voor water, 9g
Onbreekbare zoutmeter met proefbuis, meetbereik: 0–300 g zout/L
4,72 € 3,95 €
VSYPTO met mangosmaak, 9 g
Vsypto Appel-Perzik, 9 g
Pekelzout 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Marinade voor spek - kruiden- en specerijenmix, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Marinade voor ribben - kruiden- en specerijenmix, 35 g
Natuurlijke vloeibare stremsel voor kaas 50 ml
4,70 €
94,00 EUR/l
Bacterieculturen voor Griekse kaas
4,92 €
4,92 EUR/st.
Fermentatiecontainer 30L met deksel en kraan DE
12,92 €
12,92 EUR/st.
Brandaxa-essence met de smaak van Griekse brandy, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Alcoholmeter mini EN/DE
1,76 €
1,76 EUR/st.
Bodemtester 2-in-1 - pH, vruchtbaarheid van de grond
8,12 €
8,12 EUR/st.